T520V336M016AHE070 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 950
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
På lager: 0
KYOCERA AVX
På lager: 122
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T520V336M016AHE070
DigiKeys varenummer
399-T520V336M016AHE070TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T520V336M016AHE070
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T520V336M016AHE070 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Kapacitans
33 µF
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Spænding - Nominel
16 V