TAJD107M006SNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 4.184
Datablad
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
På lager: 500
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJD107M006SNJ
DigiKeys varenummer
TAJD107M006SNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJD107M006SNJ
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJD107M006SNJ Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V