TR3D107M6R3C0140 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 140mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D107M6R3C0140
DigiKeys varenummer
TR3D107M6R3C0140-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3D107M6R3C0140
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D107M6R3C0140 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
140mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V