T491D107M006AH kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 500
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 549
Datablad
Opgradering
På lager: 1.083
Opgradering
På lager: 0
Similar
Vishay Sprague
Similar
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
På lager: 554
KYOCERA AVX
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 800mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T491D107M006AH
DigiKeys varenummer
T491D107M006AH-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T491D107M006AH
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T491D107M006AH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
6.3 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm