TAJA105K016RNJV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 11Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJA105K016RNJV
DigiKeys varenummer
478-TAJA105K016RNJVTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJA105K016RNJV
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJA105K016RNJV Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
11Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
16 V