TAJA105K016HNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 30.567
Datablad
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1206 (3216 metrisk) 11Ohm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJA105K016HNJ
DigiKeys varenummer
478-TAJA105K016HNJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJA105K016HNJ
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 16V 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TAJA105K016HNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
11Ohm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Spænding - Nominel
16 V