SR155E104MARTR2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Datablad
Similar
Similar
På lager: 182
KEMET
KEMET
0.1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR155E104MARTR2
DigiKeys varenummer
SR155E104MARTR2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR155E104MARTR2
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR155E104MARTR2 Modeller
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)