SR125E104MARTR2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 182
KEMET
0.1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer Z5U Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR125E104MARTR2
DigiKeys varenummer
SR125E104MARTR2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR125E104MARTR2
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
10°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,150" B (3,81mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)