SR155A270JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
27 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR155A270JARTR1
DigiKeys varenummer
SR155A270JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR155A270JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR155A270JARTR1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)