SR152A270JARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Similar
KEMET
Similar
KEMET
27 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR152A270JARTR1
DigiKeys varenummer
SR152A270JARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR152A270JARTR1
Beskrivelse
CAP CER 27PF 200V NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)