SR151A330JAATR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
På lager: 521
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
KEMET
33 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR151A330JAATR1
DigiKeys varenummer
SR151A330JAATR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR151A330JAATR1
Beskrivelse
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR151A330JAATR1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)