SR152A330GARTR2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
33 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR152A330GARTR2
DigiKeys varenummer
SR152A330GARTR2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR152A330GARTR2
Beskrivelse
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±2%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)