KGM32ER71H154KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 31.317
Datablad
Direkte
KEMET
Direkte
YAGEO
YAGEO
Opgradering
KEMET
Similar
Murata Electronics
0.15 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM32ER71H154KL
DigiKeys varenummer
478-KGM32ER71H154KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM32ER71H154KL
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM32ER71H154KL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)