CC1210KFX7R9BB154 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 2.102
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
0.15 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1210KFX7R9BB154
DigiKeys varenummer
13-CC1210KFX7R9BB154TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1210KFX7R9BB154
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1210KFX7R9BB154 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,049" (1,25mm)