GRM32NR71H154KA01L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Murata Electronics
På lager: 1.400
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Opgradering
KEMET
0.15 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GRM32NR71H154KA01L
DigiKeys varenummer
GRM32NR71H154KA01L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GRM32NR71H154KA01L
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GRM32NR71H154KA01L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)