KGM31DR72H332KU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Novacap
Direkte
Knowles Syfer
Opgradering
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
3300 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM31DR72H332KU
DigiKeys varenummer
478-KGM31DR72H332KUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM31DR72H332KU
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM31DR72H332KU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)