1206CC332KAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 1.909
Datablad
Direkte
Murata Electronics
Similar
KEMET
3300 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206CC332KAT1A
DigiKeys varenummer
1206CC332KAT1A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206CC332KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 630V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206CC332KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)