CC1206KKX7RZBB332
DigiKeys varenummer
311-1494-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1494-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1494-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KKX7RZBB332
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 630V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206KKX7RZBB332 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)