18122C104KAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43BR72D104KVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM43BR72D104KVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM43BR72D104KVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
18122C104KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
18122C104KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)