1812CC104KAT1A
DigiKeys varenummer
478-4009-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4009-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4009-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1812CC104KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1812CC104KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,126" B (4,60mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)