18127C104JAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM43FR72H104JVTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM43FR72H104JVCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM43FR72H104JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
18127C104JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
18127C104JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,21mm)