06035C222K4Z4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 3.199
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 3.980
Datablad
Direkte
KEMET
Direkte
KEMET
TDK
2200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06035C222K4Z4A
DigiKeys varenummer
478-KAF15AR71H222KMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06035C222K4Z4A
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06035C222K4Z4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)