CGA3E2X7R1H222K080AE
DigiKeys varenummer
445-173665-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173665-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-173665-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA3E2X7R1H222K080AE
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA3E2X7R1H222K080AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)