GRM31CR72E333KW03L
DigiKeys varenummer
490-3537-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-3537-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-3537-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GRM31CR72E333KW03L
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
GRM31CR72E333KW03L Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)