OEJA-75-4-5
OEJA-75-4-5
OEJA-75-4-5
DigiKeys varenummer
226-4126-ND
Producenter
Producentens varenummer
OEJA-75-4-5
Beskrivelse
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rouletteret, Diamant Knapper 0,250" (6,35mm) Skaft med Pil på toppen Metal Sort mat
Kategori
Diameter
0,750" (19,05mm)
Producenter
Kilo International
Højde
0,625" (15,88mm)
Serie
Indikator
Pil på toppen
Emballage
Bulk
Materiale
Metal
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort mat
Type
Cylindrisk
Funktioner
6-32 trykskrue
Type
Rouletteret, Diamant
Grundlæggende varenummer
Akselstørrelse
0,250" (6,35mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 55
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
KNOB KNURLED 0.250" METAL
På lager: 0
KNOB KNURLED 0.250" METAL
På lager: 19
KNOB KNURLED 0.250" METAL