T491D686M010AT
DigiKeys varenummer
399-10197-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-10197-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-10197-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T491D686M010AT
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 800mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T491D686M010AT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm