T495C157K004ATE250 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 3.436
Datablad
Vishay Sprague
Opgradering
KYOCERA AVX
Similar
Similar
KYOCERA AVX
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2312 (6032 metrisk) 250mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495C157K004ATE250
DigiKeys varenummer
399-4637-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495C157K004ATE250
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 4V 2312
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495C157K004ATE250 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
4 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
250mOhm