TPSC157K004R0070 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
Direkte
KEMET
Vishay Sprague
KEMET
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 2312 (6032 metrisk) 70mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC157K004R0070
DigiKeys varenummer
TPSC157K004R0070-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSC157K004R0070
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 10% 4V 2312
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
4 V