C947U332MZWDBA7317 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
KEMET
På lager: 10.000
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 6
Datablad
Similar
På lager: 0
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C947U332MZWDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9509-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C947U332MZWDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C947U332MZWDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,433" diam. (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)