C927U332MZVDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9495-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-9495-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C927U332MZVDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 440VAC Y5V RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
EDA/CAD-modeller
C927U332MZVDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)