C941U332MZWDBA7317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 341
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C941U332MZWDBA7317
DigiKeys varenummer
399-9503-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C941U332MZWDBA7317
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C941U332MZWDBA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,433" diam. (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)