C927U332MYVDCA7317 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 6
Datablad
Opgradering
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3300 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U332MYVDCA7317
DigiKeys varenummer
C927U332MYVDCA7317-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
C927U332MYVDCA7317
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C927U332MYVDCA7317 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)