C927U222MYWDCAWL45 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
På lager: 4
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
2200 pF ±20% 400VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MYWDCAWL45
DigiKeys varenummer
C927U222MYWDCAWL45-ND
Producenter
Producentens varenummer
C927U222MYWDCAWL45
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C927U222MYWDCAWL45 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
X1, Y2
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)