C907U222MZVDCAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
På lager: 998
Similar
På lager: 1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5V (F) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U222MZVDCAWL35
DigiKeys varenummer
C907U222MZVDCAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C907U222MZVDCAWL35
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V RADIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C907U222MZVDCAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)