C927U222MZWDCAWL35 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direkte
2200 pF ±20% 440VAC Keramiske kondensatorer Y5U (E) Radial, Disk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDCAWL35
DigiKeys varenummer
C927U222MZWDCAWL35-ND
Producenter
Producentens varenummer
C927U222MZWDCAWL35
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C927U222MZWDCAWL35 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)