C1210C225K5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 275.257
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 31.832
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
TDK
YAGEO
Knowles Novacap
Knowles Novacap
TDK
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C225K5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C225K5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C225K5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210C225K5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)