LD101C225KAB2A
DigiKeys varenummer
478-10730-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-10730-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-10730-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LD101C225KAB2A
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
LD101C225KAB2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,79mm)