CL32B225KCJZW6E
DigiKeys varenummer
1276-7047-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-7047-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-7047-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL32B225KCJZW6E
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CL32B225KCJZW6E Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)