C0805X224K1RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 22.036
Datablad
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Billede for C0805X224K1RAC3123 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0805X224K1RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C0805X224K1RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805X224K1RAC3123
Beskrivelse
.220UF 100V
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)