JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
JN2FS10SLK-R
DigiKeys varenummer
670-2025-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN2FS10SLK-R
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Serie
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Emballage
Bulk
Funktioner
Hætte, Omløbermøtrik, Roterbar
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Spændingsklassifikation
200VAC
Driftstemperatur
-20°C – 100°C