JN2AS10ML1-R er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 566
Datablad
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Loddekop
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JN2AS10ML1-R
DigiKeys varenummer
670-2027-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN2AS10ML1-R
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale
Zinklegering
Serie
Kappefinish
Zink
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
10
Spændingsklassifikation
200VAC
Kappestørrelse - Indsats
S
Kabelåbning
0,472" (12,00mm)
Monteringstype
Panelmontering
Driftstemperatur
-20°C – 100°C