Billede for MDM-51PL104B-A174 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-51PL104B-A174
DigiKeys varenummer
MDM-51PL104B-A174-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-51PL104B-A174
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Antal rækker
3
Driftstemperatur
-55°C – 125°C