MDM-51SSM7-A174
DigiKeys varenummer
1003-MDM-51SSM7-A174-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-51SSM7-A174
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (2-56)
Serie
Terminering
Loddekop
Kappemateriale, finish
Aluminium, Forniklet, Elektrofri
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-55°C – 125°C