Billede for MDM-51SSP-A172 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-51SSP-A172
DigiKeys varenummer
MDM-51SSP-A172-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-51SSP-A172
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (2-56)
Serie
Terminering
Loddekop
Kappemateriale, finish
Aluminium, Guldbelagt
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-55°C – 125°C