Billede for MDM-51PHP17B-A174 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-51PHP17B-A174
DigiKeys varenummer
MDM-51PHP17B-A174-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-51PHP17B-A174
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kontakttype
Signal
Mfr
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Serie
Terminering
Trådledere
Emballage
Bulk
Kappemateriale, finish
Aluminium, Forniklet, Elektrofri
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish
Guld
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
3
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C