Billede for MDM-15PSB-A172 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-15PSB-A172
DigiKeys varenummer
MDM-15PSB-A172-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-15PSB-A172
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Aluminium, Guldbelagt
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Driftstemperatur
-55°C – 125°C