Billede for MDM-15SSP-A141 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-15SSP-A141
DigiKeys varenummer
MDM-15SSP-A141-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-15SSP-A141
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (2-56)
Kappemateriale, finish
Aluminium, Kromateret
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-55°C – 125°C