Billede for MDM-15SL89B-A174 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-15SL89B-A174
DigiKeys varenummer
MDM-15SL89B-A174-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-15SL89B-A174
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Terminering
Trådledere
Kappemateriale, finish
Aluminium, Forniklet, Elektrofri
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-55°C – 125°C