CY15B104QI-20LPXC
DigiKeys varenummer
448-CY15B104QI-20LPXC-ND
Producenter
Producentens varenummer
CY15B104QI-20LPXC
Beskrivelse
IC FRAM 4MBIT SPI 20MHZ 8GQFN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
FRAM (ferroelektrisk RAM) Hukommelse IC 4Mbit SPI 20 MHz 8-GQFN (3,23x3,28)
Kategori
Organisering af hukommelse
512K x 8
Mfr
Hukommelsesinterface
SPI
Serie
Clock-frekvens
20 MHz
Emballage
Bakke
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,6V
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)