CY15B104QI-20BFXI
DigiKeys varenummer
448-CY15B104QI-20BFXI-ND
Producenter
Producentens varenummer
CY15B104QI-20BFXI
Beskrivelse
IC FRAM 4MBIT SPI 8UFLGA
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
FRAM (ferroelektrisk RAM) Hukommelse IC 4Mbit SPI 20 MHz 20 ns 8-UFLGA (3,28x3,23)
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI
Mfr
Clock-frekvens
20 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
20 ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,6V
Hukommelsestype
Ikke-flygtig
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)